אודות

שמי אירית אזולאי. בת 52, נשואה ואם לארבעה ילדים מתגוררת בבני יהודה אשר בדרום רמת הגולן.

את דרכי המקצועית התחלתי כגננת, בעלת תואר ראשון בחינוך. במשך 17 שנים הייתי  גננת במשרד החינוך ומאד אהבתי את עבודתי, את הילדים וההורים. בשנים האחרונות נמשכתי לכל מה שקשור להדרכת הורים ולהעצמתם. מצאתי הורים נבוכים, מבולבלים שאיבדו את הדרך לילדיהם והתובנה שהגעתי אליה היא שאם רוצים שיקרה שינוי בהתנהגות הילד להורים יש תפקיד חשוב ויש ללמוד איך לעשות את זה בדיוק כמו שלומדים כל מקצוע אחר.

בחרתי ללמוד במכללת "אורנים" הנחיית קבוצות הורים ומבוגרים. 

לפני מספר שנים חלה הידרדרות בראייה שלי ובעקבותיה פרישה מן הגן. חיפשתי דרכים לרפא את עצמי  פיזית ונפשית בנוסף לרייקי שעומד לרשותי כבר הרבה שנים. למדתי מדיטציה ודמיון מודרך שהיום מהווה כלי משמעותי בעבודתי כמנחת קבוצות  ומטפלת אישית.

המשכתי בהכשרה המקצועית עם קורס מנחים מטפלים הוליסטיים וקורס קונסטלציה משפחתית, שחזור גלגולים בשיטה של ד"ר ברייאן וויס, ביואורגונומי: אבחון וטיפול באמצעות העפעפיים. לימודים שהעשירו מאד את ארגז הכלים הטיפוליים שלי.

הידע הרב שרכשתי ונסיון החיים הובילו אותי לייעוד שלי:  טיפול, ריפוי, ייעוץ והדרכה.

אני מאמין שלי

החיים לימדו אותי שכל קושי טומן בחובו הזדמנות לצמיחה והתפתחות. אמנם נלקחה ממני חדות הראייה אך קיבלתי במתנה את היכולת לראות פנימה לתוך נפש האדם וזה בדיוק מה שאני עושה הן בקבוצות אותן אני מנחה והן בעבודה טיפולית אישית.

 " אינך יכול ללמד אדם דבר , אתה יכול לעזור לו למצוא את הדבר בתוך עצמו"  (גלילאו גליליי)

אני מאמינה שהתשובות לשאלות הכואבות והדרך לפתרונן מצויים אצלך. ישנם חסימות ועיכובים שאינם מאפשרים לך לראות את הדרך, בעזרת פנס  קטן שאני מאירה אני עוזרת לך לפלס את הדרך, מובילה אותך בעדינות וברכות  לתוך עצמך תוך הקשבה לקצב שלך ואמונה ביכולת ובעוצמה שיש בך לגעת בכאב,לעבור דרך הפחד ולרכוש כלים להתנהלות חדשה שיש בה חיבור ליעוד התפתחות והעצמה אישית.

באהבה

אירית אזולאי

השכלה:

גננת בעלת תואר ראשון בחינוך- מכללת אורנים.

מנחת קבוצות הורים ומבוגרים – מכללת אורנים.

קורס מדיטציה ודמיון מודרך – מכללת רידמן.

קורס מנחים מטפלים  הוליסטים בהנחיית  עליזה בן דוד במרכז מרכבה .

קורס קונסטלציה משפחתית בהנחיית ישי גסטר.

מטפלת ברייקי 1+2.

סדנת המסע שלבים א' ב'  ג', בית ספר לאינטואיציה ואהבה, מאיה סלע.

מטפלת מוסמכת בביואורגונומי: עפעוף- אבחון וטיפול באמצעות העפעפיים… בהדרכת ד"ר נגה גזית, המכללה לביואורגונומי "גשר לנוגה".