פגישה אישית

ייעוץ אישיייעוץ זוגיייעוץ להורות ומשפחהטיפול ביואורגונומי
ייעוץ אישי בא לשפוך אור על דפוסים והרגלים מעכבי התפתחות המונעים ממני לחיות חיים מלאים ומאושרים. תהליך שיש בו התבוננות פנימה והזדמנות להתנהלות חדשה. תשומת לב לחוויות מן העבר שהותירו את רישומן ובאמצעות חוויה מתקנת בדמיון מודרך יוצרים שינוי בתפקוד בהווה. יצירת סביבה תומכת נטולת ביקורת ודגש על אהבה עצמית שהיא כוח מרפא ומצמיח. הקשבה לעצמי, למהות שלי, לרצונות ולחלומות שאני רוצה להגשים כי מגיע לי ואני ראוי ואני מסכים לקבל את כל הטוב הזה. להתחבר לייעוד ולממש את עצמי מבחינה אישית, זוגית ומקצועית. 
תחושה של בדידות בזוגיות, חוסר שביעות רצון מתפקודו של בן או בת הזוג, ביקורת ושיפוטיות, סתירות ומריבות על רקע חינוך הילדים, התרחקות רגשית וגופנית, קצרים בתקשורת ועוד. תהליך שיש בו הקשבה לקשיים ולצרכים הדדיים, תוך הבנת השונות הפיזיולוגית והרגשית של שני הצדדים. ההדרכה היא לאחד מבני הזוג או לשניהם. 
להורים יש תפקיד חשוב ביותר בעיצוב ובשינוי התנהגות ילדיהם ויש ללמוד איך לעשות את זה בדיוק כפי שלומדים כל מקצוע אחר. הדרכה הורית עשויה לחולל שינוי משמעותי באיכות החיים ובשינוי האווירה בבית. ההורים לומדים את עולמו הפנימי של ילדם , מבינים את הסיבות להתנהגותו ומקבלים כלים להורות יעילה. ההדרכה היא לאחד מבני הזוג או לשניהם. קראו עוד…
 ביואורגונומי היא טכניקת לחישת גלי האנרגיה הנושאים מידע מדויק על גוף האדם, בעזרתה ניתן לטפל בגוף, ברגש ובנפש. הבסיס לטיפול הוא ההבנה כי רוב הבעיות(פיזיות או נפשיות), נוצרות בגופים האנרגטיים המקיפים אותנו ומשם מחלחלות אל הגוף הפיזי ומתבטאות כמחלות פיזיות או  כבעיות נפשיות. הטכניקה מאפשרת לזהות ולאבחן את הגלים האנרגטיים המפעילים את מערכות החיים ולטפל בחסימות הקיימות בהם. גלים אלה ניתן לחוש בטכניקת עפעוף העיניים. האנרגיה בגופנו אמורה להיות מאוזנת וזורמת. מצב של חוסר אנרגיה באיבר או אזור בגוף, יוצרת בעיות ומחלות. מצב של עודף אנרגיה,אנרגיה התקועה באיבר או באזור מסוים בגוף,  אינה זורמת וגורמת לחסימה. הטיפול הביואורגונומי מספק מידעו ומלמד מהו הגורם הרגשי שגרם למחלה. נמצאו הפחדים והטראומות שגרמו למחלה.טיפול בפציעות  ובנקודות פתיחה באיבר, והפרעות אנרגטיות המשפיעות על האיבר. בנוסף, איתור התלות האנרגטית המשפיעה על האדם, דרך חיפוש מדוקדק בעץ המשפחה הגרעינית והמורחבת, המשלים האנרגטי וגלגולים קודמים. ניתן להיעזר בכלי מופלא זה לטיפול במגוון אינסופי של בעיות פיזיות ונפשיות. באבחון ניתן לאתר את המקור לחוסר האיזון, הנקודה בה נוצרה הטראומה וממנה קיבל הגוף בפעם הראשונה את הקוד לפעול בחוסר איזון. הטיפול נעשה באמצעות אנרגיית החיים  הטבעית הקיימת אצל כל אחד מאיתנו.

ישנן שתי אפשרויות של טיפול באמצעות עפעוף:

ניתן לקיים פגישה  טיפולית  טלפונית או באמצעות סקייפ.

פגישה פנים מול פנים בקליניקה שלי בבני יהודה.

הפגישה האישית או הטלפונית אורכת כשעה וחצי ומחירה 300 שקלים.

באהבה ובשמחה

אירית אזולאי

Add me to Skype - אירית אזולאי
» Get Skype, call free!

אני מאמינה שהתשובות לשאלות הכואבות והדרך לפתרונן מצויים אצלך. ישנם חסימות ועיכובים שאינם מאפשרים לך לראות את הדרך, בעזרת פנס  קטן שאני מאירה אני עוזרת לך לפלס את הדרך, מובילה אותך בעדינות וברכות אל תוך עצמך תוך הקשבה לקצב שלך ואמונה ביכולת ובעוצמה שיש בך לגעת בכאב, לעבור דרך הפחד ולרכוש כלים להתנהלות חדשה שיש בה חיבור ליעוד התפתחות והעצמה אישית.

הייעוץ מכוון לאיזון בין גוף ונפש ומשלב שיחת מודעות עם אחד או יותר מהכלים הבאים: מדיטציה והרפייה, דמיון מודרך, רייקי, שחזור גלגולים, אבחון בעפעוף (ביואורגונומינשימות מעגליות, וקונסטלציה משפחתית.

ייעוץ אישי, ייעוץ זוגי וייעוץ להורות ומשפחה מתקיימים בקליניקה שלי בבני יהודה. 

משך הפגישה שעה וחצי.

מחיר: 300 שקלים.

IMG_4644


תגובות

פגישה אישית — 3 תגובות

 1. האתר מקסים, את מקסימה.
  אני מחכה למדיטציית חיוך שלך….
  המון הצלחה !
  איילת (מהמנחים)

 2. יוווווווווווווווו, איזה חדר מתוק!
  רק מלהסתכל עליו אני נרגעת…
  עלי והצליחי את משהו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *